Halkbank Ev Kredisi

Halk Bank Ev Kredisi
Ev sahibi olmak için nakit ihtiyacınızı kredi ile sağlayabilirsiniz. Halk Bank ev kredisi seçenekleri içinden sizin için avantajlı olanını talep edin.
Halk Bank Ev Kredileri
Bankanın ev almak isteyen kişilere özel Halk Bank ev kredisi adı altında sunmuş olduğu kredi seçenekleri vardır. Bu seçenekler üzerinden hareket etmeniz, detayları incelemeniz halinde olacak. Aşağıda kredi seçenekleri verilmiştir.
Vefa Konut Kredisi
Hesaplı Evim Konut Kredisi
Dost Konut
Yukarıda verilen kredi imkanlarını değerlendiren birinin, kendi şartlarına uyumlu olan krediyi seçmesini söyleyebiliriz. Ödeme koşulları, vade sayısı, faiz oranı gibi kriterleri dikkate alarak almak istediğiniz kredinin belirlemesini yapabilirsiniz.
Veda Konut Kredisi
Şehit yakınları için oluşturulmuş olan kredi imkanıdır. Anne – baba – eş ve çocuklarda gazi belgesi olan aileler bu belgeler ile müracaat ettiğinde kredi alma imkanı doğuyor. 100.000 TL’ye kadar kredi alarak, ayda 2.113.46 TL üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Faiz oranı %1.89 olarak belirlenmiştir. Konut kredisi faiz oranları kapsamında düşük bir oran olduğundan, siz de şartları sağlamanız durumunda başvurunuzu yapabilirsiniz.
Hesaplı Evim Konut Kredisi
En uygun vade ve ödeme seçenekleri ile bu krediyi alabilirsiniz. İlk taksiti 3 ay erteleme fırsatınız olduğunu unutmayın. 100.000 TL’ye kadar kredinizi 120 ay vade olabilir. Faiz oranı ise %1.89’dur. 100.000 TL ile 500.000 TL arasında kredi alan kişiler için 120 ayda vadede faiz oranı %1.99’dur. 500.001 TL ve üzeri tutar için ise faiz oranı %2.09’dur.
Dost Konut Kredisi
120 ay vade ile kredi alabilirsiniz. %2.08 faiz oranı ile ya da 180 ay vade ile %2.14 faiz oranı üzerinden kredi alabilirsiniz. Tutara göre hesaplamanızı yaparak Halkbank ev kredisi almak fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Senetle Para Alma başlıklı makalemizde Senetle Para Alma hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*