Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi
İhtiyaç kredisi mi almak istiyorsunuz? Ziraat Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisi imkanlarını değerlendirmeniz avantajlı olacak.
Ziraat Bankası Genel İhtiyaçlar Kredileri
Almak istediğiniz Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi için farklı alternatifler var. Detaylandırılmış olan kredi seçenekleri üzerinden direkt oalrak karar verebilirsiniz.
Bireysel enerji verimliliği kredisi
Tüketici kredisi
İmar barışı kredisi
Enerji verimliliği yönetim kredisi
Tüketici avans krefisi
İpotekli bireysel finansman kredisi
Yasa kapsamında ipotekli teminat kredi transferi
Eğitim kredisi
Ziraat Bankası tarafından sunulan kredi imkanları yukarıdaki gibidir. Kredilerin detaylarını öğrenerek, başvuru yapabilirsiniz.
Tüketici Kredisi
Sunulan tüketici kredisinin 36 aya kadar vade imkanı bulunuyor. Ziraat Bankası tüketici kredisi için anında başvuru yapabilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden tüketici kredisi sayfasına gelerek, sağ alt köşede bulunan kırmızı renkteki ‘‘hemen başvur’’ butonuna tıklayabilirsiniz.
İmar Barışı Kredisi
Almak istediğiniz kredi imar barışı kredisi de olabilir. Yapı Kayıt Belgesi sürecine ilişkin sunulan bilgileri inceleyerek, sizin için uygun olması durumunda direkt olarak Ziraat Bankası üzerinden kredi alabilirsiniz.
60 aya kadar vade imkanı tanınıyor.
Kredi tahsis ücreti alınmıyor.
Minimum 20.000 TL, maksimum ise 150.000 TL kredi alma imkanı tanınıyor.
Eğitim Kredisi
Kredi almak isteyen öğrenciler, Ziraat Bankası üzerinden kredi talebini gerçekleştirebilir. Online olarak başvuru kabul edilmediğinden en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz. Kredi için belirlenmiş olan vade maksimum 36 aydır.
Şahsi ya da maddi teminat alınır.
Kredi vadesi boyunca hayat sigortası yapılmaktadır.
Yukarıda verilen şartlar doğrultusunda siz de Ziraat Bankası üzerinden kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi fırsatları adı altında sunulan bilgileri değerlendirip, kolay ödeme yapabileceğiniz kredileri tercih edebilirsiniz. Sizin için uygun olan kredi seçiminizi yapıp alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Uygun Kredi Hesaplama başlıklı makalemizde En Uygun Kredi Hesaplama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*